Конектор – TEL-0008 8/8

Modular coupler white

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Модуларна спојка РЈ45 Женско-Женско.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра