Кутија – TAYG-BOX3

Storage Box 290 x 195 x 54 mm 21 Compartments

420 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002207 Категорија

Опис

Кутија за складирање со 21 преграда. Со проѕирен капак за лесно прикажување на содржината. • Пластична кутија за складирање • 21 преграда • Големини: 54 x 37mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра