Организер – MARS6132

organizer metal 460х306х155 50 drawer

2,970 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002206 Категорија

Опис

Метална кутија со пластични фиоки за сортирање за монтирање на ѕид.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра