Кутија пластична – BOX G416

Electrical Enclosure Plastic Polystyrene 150 x 80 x 45 mm

370 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004896 Категорија

Опис

Кутија за сортирање на ситни елементи.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра