Флет Кабел – TAS-C170

FLAT KABEL 20 CONDUCTOR

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004794 Категорија

Опис

цеНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР! Флет кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра