Конектор – COTP23903BK 6.35 mm Connector Angled

Angled | Male | Nickel Plated | Solder | Cable input diameter: 8.0 mm | Aluminium | Black | Polybag | 1 pcs

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004767 Категорија

Опис

Аголен Конектор 6.35мм | Машки | Пониклован | Лемење | Влезен дијаметар на кабел: 8,0 mm | Алуминиум | Црна |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра