Кабел со Конектори – SWOP23000E100

Mono Audio Cable 6.35 mm Male – 6.35 mm Male 10.0 m Dark Grey

620 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004401 Категорија

Опис

Моно аудио кабел 6,35 мм машки – 6,35 мм машки 10,0 м темно сива.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра