Дополнителна Батерија/Power Bank – SW4000PB002WH

Power Bank Platinet Portable for Smartphone and Tablet

560 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004791 Категорија

Опис

Дополнителна Батерија од 4000 мАх.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра