Безжично Звоно – SVL-WDB301

Wireless Doorbell Set Mains Powered 70 dB White/Grey

835 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002201 Категорија

Опис

Ова безжично ѕвонче е многу лесно за инсталирање. Приклучете го ресиверот и монтирајте го предавателот на вашата врата со вклучените материјали: вашето ѕвонче е подготвено за употреба!

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра