Безжично Звоно – SAS-WDB303

Wireless Doorbell Set Mains Powered 70 dB Black

1,025 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003070 Категорија

Опис

Приклучете го ресиверот и монтирајте го предавателот на вашата врата со вклучените материјали: вашето ѕвонче е подготвено за употреба!

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра