Безжично Звоно – SVL-WDB201

Wireless Doorbell Set Battery Powered 70 dB White/Grey

835 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008262 Категорија

Опис

Ова безжично ѕвонче е многу лесно за инсталирање. Приклучете го ресиверот и монтирајте го предавателот на вашата врата со вклучените материјали: вашето ѕвонче е подготвено за употреба!

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра