Спојка Гумена Шуко – Атра

Спојка Гумена

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003766 Категории ,

Опис

Спојка гумена за на кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра