Конектор – SPK-2 Speakon Plug 2pin

Конектори

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003410 Категорија

Опис

Спикон конектор 2-пински.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра