Сијалица – Kugla Е14 60W Bistra

Сијалица топка

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003779 Категорија

Опис

Сијалица Е14 60W 220-240V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра