Конектор – SEC-Terminal Block 2PIN to RCA Male

Terminal Block 2-pin > RCA male

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 076740 Категории ,

Опис

РЦА машки конектор со заштрафување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра