Конектор – SEC-PCM10 Terminal Block 2-pin DC male

Terminal Block 2-pin > DC male

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008327 Категории ,

Опис

Конектор со штрафови машки (5.50 x 2.10 mm).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра