Кабел со Конектори – SCART 81-2.5

Кабли со Конектори

270 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002272 Категорија

Опис

SCART Должина 2,5 m, конектор 1- SCART 21p21c Машки рамен конектор 2- SCART 21p21c Машки рамен приклучок.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра