Разделник Nedis BN-1508050 Шуко 1/3 Прав 2 еуро + 1 шуко

Brennenstuhl

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 333987 Категорија

Опис

• 3-насочен приклучок без прекинувач , DE приклучок
• Квалитетен приклучок изработен од висококвалитетна пластика, идеален за домашна употреба во кујна, дневна или спална соба
• Адаптер со еден шуко приклучок и два евро приклучоци
• Пакување: 1 x адаптер за штекер со 3 приклучоци во бело – со најдобар квалитет од brennenstuhl®

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра