Конектор/Адаптер – Universal European AC Plug Travel Adapter

Power Plug Adapter

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004157 Категорија

Опис

Забелешка: Овој адаптер НЕ ГО КОНВЕРТИРА напонот. Ова НЕ Е ТРАНСФОРМАТОР.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра