Напојување – PSU 800W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 6P+2P, 12cm Fan, CE

800W Matrix

1,550 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002792 Категории ,

Опис

Напојување за компјутер 20+4 пински конектор за напојување за ATX/BTX матични плочи 2xSATA конектор за напојување 2x Molex конектор за напојување 4P+4P конектор за напојување 6P+2P конектор за напојување 12cm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра