Priklucnica Antenska krajna BELL

Штекер за антена

530 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002227 Категории , ,

Опис

Teхнички податоци:

  • Приклучно гушење: R 5 – 139 MHz, 7dB; TV 5 – 860 MHz, 2dB
  • Заштита: 0,1 – 450 MHz, 75dB; 470 – 860 MHz, 65dB
  • Вградување во инсталациска кутија: Ø 60 mm
  • Задоволува норми: DIN 45330
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра