Сув Контакт Спреј PRF 68/220

Contact Cleaner Universal 220 ml

420 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005845 Категорија

Опис

Сув контакт спреј без масло
Непроводен.

Апликации:
Компјутер, ТВ, Видео, канцелариски и телефонски машини како и контакти и прекинувачи кои не се лизгаат.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра