Продолжен Кабел – Power Protector Power Cube 3m 16A 5 Sockets

Overload protection

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002257 Категорија

Опис

Продолжен кабел со пренапонска заштита.
До 250 V AC, 16 A, безбедносна класа IP20
-Максимален пренапонски напон 4.500 V, максимална шилеста струја 4.500 А
-Приклучници: 5 , германски тип.
-Должина на кабел: 3 m.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра