Продолжен Кабел – Power Protector Power Cube 4.5m 16A 5 Sockets

Overload protection

840 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004493 Категорија

Опис

Продолжен кабел со пренапонска заштита.
250 V AC, 16 A, безбедносна класа IP20
-Максимален пренапонски напон 4.500 V, максимална шилеста струја 4.500 А
-Приклучници: 5 , германски тип
-Должина на кабел: 4,5 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра