Продолжен Кабел – Power Protector Power Cube 1.8m 16A 6 sockets

Power Cube surge protector, 6 sockets, 6 ft

570 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004259 Категорија

Опис

Продолжен кабел со пренапонска заштита.
250 V AC, 16 A, безбедносна класа IP20
Максимален пренапонски напон 4.500 V, максимална шилеста струја 4.500 А
Приклучници: 6 парчиња, германски тип
Должина на кабел: 1,8 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра