Конектор/Адаптер – American Plug Standard Converter US to EU

Plug adapter

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003280 Категорија

Опис

Американски Конектор Тип : Стандарден Конвертер

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра