Продолжен Кабел – EXSO330F1WTB Extension Socket H05VV-F 3G1.5mm White

Type F (CEE 7/7) | 3-Way | 3.00 m | 3680 W | 16 A | Kind of grounding: Side Contacts | 230 V ~ 50/60 Hz | Socket angle: 45 ° | H05VV-F 3G1.5mm | White

420 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008454 Категорија

Опис

Продолжен Кабел 3 метри со детска заштита.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра