Кабел со Конектори – Power Cord Adapter C14 to Schuko

Power adapter cord

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008500 Категорија

Опис

Конектори: C14 машки во Schuko женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра