Алат – PLCC-EXTRACTOR

PLCC extractor ESD-version

160 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005719 Категорија

Опис

Помошна алатка за вадење ПЛЦЦ чипови при одлемување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра