Пинцета – SMD Mechanic

Пинцета

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004287 Категорија

Опис

Мултифункционална пинцета од не’рѓосувачки челик.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра