Пинцета – SMD ESD-10

Пинцета

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008269 Категорија

Опис

Мултифункционална пинцета од не’рѓосувачки челик.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра