Кабел со Конектори – PC-LA146 4.0×1.7 Tip

Notebook Adapter Cable

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002831 Категорија

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.7 mm х Дијаметар 4.0 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра