Кабел со Конектори – PC-LA105 (DC 2.5X0.75/10)

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 0.75 mm х Дијаметар 2.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра