Кабел со Конектори – PC-LA100

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 2.5 mm х Дијаметар 5.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра