Конектор – PC-017

Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008599 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 2.5 mm х Дијаметар 0.8 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра