Конектор – PC-016 Goobay DC plug 1.3 mm x 3.45 mm

DC plug, right angle type

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 011628 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 1.3 mm х Дијаметар 3.45 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра