Конектор – PC-008

Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002824 Категорија

Опис

Внатрешен конектор за лаптоп.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра