Конектор – PC-007

Конектори

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002682 Категорија

Опис

Цената е за едно парче! Разни конектори за напојување за лаптоп.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра