Конектор – PC-004

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004337 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 2.5 mm х Дијаметар 5.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра