ЛАН Кутија – Goobay 1-port RJ45 Surface Mount Installation Box, CAT 6, STP, white GB-SKU: 77634 -shielded

1-port RJ45

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008023 Категорија

Опис

За склопување без алатки со технологија за поврзување без лемење, без завртување и без соголување, монтажа IDC.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра