Конектор – NTR-NYS207

Конектори

115 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002830 Категорија

Опис

1/4" Аголен моно конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра