Конектор – NTR-NC3FXX

Connector XLR Female Metal Silver

280 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004221 Категорија

Опис

Конектор XLR Женски метален, сребрена боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра