Notebook Adapter 8.0X7.4MM 20V 4.5A

Notebook Adapter

690 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008246 Категорија

Опис

(7.9×5.5) 20V 4.5A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра