Адаптер за Лаптоп – Notebook Universal Power Adapter 90W for IBM/LENOVO 20V 4.5A

Notebook Adapter

650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002592 Категорија

Опис

Адаптер за лаптоп 90W. AC Adapter Компатибилен за IBM LENOVO 20V 4,5A правоаголен влезен приклучок: AC100-240V.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра