Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter 5.5X2.5 19V 4.74А

Notebook Adapter

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002711 Категорија

Опис

Напон : 19V Ампеража : 4.74A Конектор : 5.5*2.5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра