Адаптер за Лаптоп – Notebook Adapter (7.4×5.0) 18.5V 3.5A for HP

Notebook Adapter

750 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002710 Категорија

Опис

Адаптер за лаптоп 65W AC адаптер Comp HP COMPAQ 18,5V 3,5A приклучок 5.0/7.4 mm Компатибилен HP/COMPAQ18.5V/3.5A 18.5V 3.5A, Големина на конектор за DC: 5.0/7.4.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра