Звучник – Nedis SPBT1003BK Bluetooth Speaker

Maximum battery play time: 13 hrs | Table Design | 5 W | Mono | Built-in microphone | Black

620 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101118 Категорија

Опис

• Bluetooth® технологија – за стабилна и цврста безжична врска • Вградена батерија од 1500 mAh – за 13 часа непрекината музика со едно полнење • врвна моќност од 5,1 W – обезбедува звук за уживање и релаксација • Интегрирани LED светла.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра