Преносен Звучник – CSPSP100BU

Portable speaker MP3 blue

740 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004234 Категорија

Опис

• Моќност: 2 x 3 W RMS • Фреквентен одговор: 45 – 20.000 Hz • Поврзување: USB • Сооднос S/N: 90 dB • Батерија: 3,7 V/800 mAh

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра