Звучници за Компјутер – CSPR20020BK

PC speaker | 2.0 | 18 W | 3.5mm Jack

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004193 Категорија

Опис

2.0 | 18 W | 3,5 mm Машки | Напојувано со USB | Контрола на јачината на звукот |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра