ФМ Трансмитер – Nedis CATR100BK Car FM Transmitter Gooseneck Hands free calling 0.4in. LCD Screen Bluetooth Google Assis

Gooseneck | Hands free calling | 0.4 " | LCD Screen | Bluetooth® | 5.0 V DC / 0.5 A | Google Assistant / Siri | Black

690 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101120 Категорија

Опис

• Bluetooth технологија за безжично поврзување со паметни уреди • microSD порта за уживање во сопствените плејлисти • USB порта за аудио репродукција или полнење на USB-уреди • Интегриран микрофон за остварување повици без раце • Далечински управувач за полесно ракување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра